UALS

Foveros ، Sunny Cove دو نشانگر بزرگ در آینده اینتل هستند

اینتل یک معماری جدید 10nm برای cpu با نام Sunny Cove …

U قرار خواهد گرفت. … می‌تواند عملکردی دو برابر نسبت به گرافیک Gen9 همراه با پردازنده‌های …

بنچمارک منتسب‌به پردازنده لیک فیلد Core i5 … – elme2020

L15G7 قرار است دارای یک هسته‌ی بزرگ Sunny Cove باشد که … این تراشه همچنین چهار هسته‌ی کوچک Tremont با لیتوگرافی ۲۲ نانومتری Foveros خواهد داشت (Foveros نوعی … بیوگرافی جان باردین، مخترع ترانزیستور و برنده دو ج.

CPU های Intel Alder Lake: همه چیزهایی که درباره تراشه دسک …

یک نشت اخیر برنامه های اینتل را برای دسک تاپ ۱۰ نانومتری نشان می دهد ، اما … پردازنده مبتنی بر فرآیند ۱۴ نانومتری ++ اینتل است و نشانگر پنجمین … در حالی که AMD با ۷ نانومتر موفق شده است ، هر دو شرکت اخیراً اعلام کرده اند که در آینده می … تواند از هسته های Cove Golden Cove برای هسته های “بزرگ” در طراحی big.

معرفی جدیدترین کامپیوترهای گیمینگ CORSAIR و آشنایی …

9920X اینتل بوده و روی تراشه ی … ی ایده آلی برای ارتقاء سیستم ها جهت استفاده در گیمینگ برای سال های آینده است. … ی بزرگ (Big Core) شناخته می شود و از معماری Sunny Cove پیروی می کند.

Doornegar – Telegram – Telegram Messenger

اینتل در حال کار روی جانشین پدر تمام گرافیک‌ها – استفاده از طراحی MCM ادامه دارد … افشای داستان The Last of US II – ضربه ای بزرگ از طرف بیگانگان … بعضی ها خوک صدایم می کنند، بعضی دیگر موش کور؛ با صد و هفتاد و دو سانتی متر … Cove است که گفته شده ترکیبی از بهترین قابلیت‌های Sunny Cove و Willow Cove خواهد بود.

Intel Sunny Cove next generation architecture unveiled – …

Intel says Foveros is a leap forward compared to what it achieved with 2D EMIB products which debuted earlier this year. Sunny Cove CPUs.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر