UALS

نظرسنجی هفتگی: سهام از امروز صعودی میشود؟ کارشناسان و سهامداران چه می‌گویند + دلایل

نظرسنجی هفتگی «دنیای بورس»: پیش بینی یک هفته صعودی

نظرسنجی هفتگی «دنیای بورس»: پیش بینی یک هفته صعودی … افزایش چشمگیر قیمت عمومی سهام nv روزهای اخیر در شرایطی ثبت می‌شود که سهامداران و کارشناسان حاضر … در این گزارش انتظارات کارشناسان و فعالان بازار سهام از این هفته بورس … که فضای روشن‌تر و دلایل منطقی‌تری برای تصیم‌گیری در اختیار سهامداران …

پیش بینی بورس هفته | نظرسنجی این هفته سهام چه میگوید؟

تاجایی که غالب کارشناسان و سهامداران حاضر در نظرسنجی «دنیای بورس» نیز در امتداد همین نگاه روند شاخص سهام در هفته جاری را همچنان صعودی ارزیابی …

بورس تا کجا رشد می‌کند؟/ نتیجه نظرسنجی از ۴٠ کارشناس …

بعد از رشد ۱۸۷ درصدی بورس تهران در سال گذشته، شاخص کل سهام امسال نیز به … ۴۰ کارشناس بورسی با شرکت در نظرسنجی به این موضوع در قالب ۹ پرسش پرداخته‌اند. بیش از ۸۰ درصد تحلیلگران روندی صعودی را برای بورس ۹۹ پیش‌بینی کرده‌اند؛ اما … و بورس می‌تواند برای فعالان اقتصادی و سهامداران بسیار مفید باشد.

نتایج نظرسنجی ۴۰ کارشناس بورسی / بورس در سال ۹۹ چه می …

۴۰ کارشناس بورسی با شرکت در یک نظرسنجی به آینده بورس پرداخته‌اند. بیش از ۸۰ درصد تحلیلگران روندی صعودی را برای بورس ۹۹ پیش‌بینی کرده‌اند. … با این حال همه کارشناسان بر تداوم ورود نقدینگی به گردونه معاملات سهام در سال جاری که … اقتصاد و بورس می‌تواند برای فعالان اقتصادی و سهامداران بسیار مفید باشد.

شاخص بورس امروز اصلاح می‌شود؟ – ایرنا

مهرآور خاطرنشان کرد: بازار سهام به دلیل روند پرشتاب شاخص بورس که اخیرا در … می‌گوید: اکنون جریان ورود نقدینگی به بورس تصمیم‌گیرنده روند معاملات … این کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود اصلاحی که قرار … متوالی صعودی بوده، به همین دلیل بازار باید امروز یا فردا شاهد یک اصلاح مقطعی باشد.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر