UALS

معرفی کتاب: کتابهای مفید مدیریتی

معرفی کتاب: کتابهای مفید مدیریتی – متمم

معرفی کتاب: کتابهای مفید مدیریتی. معرفی کتاب های خوب مدیریت و روانشناسی. این روزها، کتاب کم نیست. همچنان‌که نویسنده نیز کم نیست.

معرفی و خلاصه 20 کتاب مدیریت برای مدیران موفق | خانه ان ال …

معرفی خلاصه بهترین و پرفروش ترین کتاب های رشته مدیریت برای … از کتاب های مفید Collaboration در زمینه مدیریت منابع انسانی میپردازیم.

دانلود کتاب های مدیریت – فیدیبو

هزاران کتاب مدیریت را به صورت رایگان در فیدیبو دانلود کنید دانلود کتاب الکترونیک و مطالعه کتاب و مجله در موبایل یا تبلت خود.

کتاب‌ های مدیریت | پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز | …

آیا می‌توان به این لیست اعتماد کرد؟ تیم قدرتمند و حرفه‌ای «انتخاب کتاب» نشر هورمزد، با در نظر گرفتن همه‌ی دغدغه‌ها و چالش‌هایی که پیشِ روی مدیران ایرانی است …

چند کتاب مفید برای مدیریت کارکنان که هر مدیری باید بخواند …

کتاب های زیادی برای منابع انسانی نوشته شده است مثل کتاب های رییس خوب رییس بد، مدیر یک دقیقه ای و رهبری کارکنان که در این پست خلاصه ای … چند کتاب مفید برای مدیریت کارکنان که هر مدیری باید بخواند … به ما معرفی کنید.

مفیدترین کتاب ها برای مدیران | کتاب‌هایی که هیچ مدیری …

برای مدیریت کردن بهتر هر کسب و کارتان لازم است که کتاب‌های در رابطه … در این مطلب با معرفی مفیدترین کتاب ها برای مدیران و کسب و کار آن ها … علاوه بر این راهنمایی‌های مفیدی، در رابطه با روش‌های رهبری خوب در این کتاب‌ها وجود دارد.

فهرست بهترین کتاب‌های مدیریتی فارسی – کسب و کار نرم …

پس فهرست‌ها را ببنید و اگر کتابی در ‌آن‌ها هست که به فارسی برگردانده شده ولی من … پنجمین فرمان/پیتر سنگه/حافظ کمال هدایت، محمد روشن/سازمان مدیریت … مفيد. کتابهای خوبی معرفی کردی من فقط چند تاشو خوندم یک کتابی که …

برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر