UALS

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد – روزنامه دنیای اقتصاد

سخنگوی ریاست‌جمهوری قزاقستان شامگاه شنبه اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان‌ بستری شده است.

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد – فرارو

۱۸ خرداد ۱۳۹۹. پ. سخنگوی ریاست‌جمهوری …

ابتلای رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا – عصرایران

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «قاسم جومارت توقایف»، رئیس‌جمهوری قزاقستان به کرونا مبتلا و برای درمان در بیمارستان بستری شد.

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد

سخنگوی ریاست‌جمهوری قزاقستان شامگاه شنبه اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شده است.

سخنگوی رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد | اعتمادآنلاین

سخنگوی ریاست‌جمهوری قزاقستان شامگاه شنبه اعلام کرد به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان‌ بستری شده است. اعتمادآنلاین| «بریک اوالی» سخنگوی …

ویروس کرونا| رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد …

به گزارش اعتمادآنلاین، بریک اوالی سخنگوی رئیس‌جمهور قزاقستان در صفحه توییتر خود نوشت، آزمایش‌های انجام‌گرفته نشان داد قاسم توقایف رئیس‌جمهور …

رئیس جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد | خبرگزاری شیعیان …

تست کرونای رئیس جمهور ۶۷ ساله قزاقستان مثبت شناسایی شده و وی به بیماری «کووید۱۹» مبتلا شد. تست کرونای «قاسم جومارت توقایف»، امروز …

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد | ساعدنیوز

ساعد نیوز: سخنگوی ریاست‌جمهوری قزاقستان شامگاه شنبه اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور به ویروس کرونا مبتلا و در بیمارستان‌ بستری شده است.

رئیس‌جمهور قزاقستان به کرونا مبتلا شد – آوا

بریک اوالی سخنگوی رئیس‌جمهور قزاقستان در صفحه توییتر خود نوشت، آزمایش‌های انجام‌گرفته نشان داد قاسم توکایف رئیس‌جمهور به ویروس کرونا مبتلا شده است.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر