UALS

دیدار فواد حسین با سفیر آمریکا در مورد گفت‌و‌گوی قریب الوقوع بغداد و واشنگتن

دیدار فواد حسین با سفیر آمریکا در مورد گفت‌و‌گوی قریب …

ماتیو تولر، سفیر آمریکا در عراق با فواد حسین، وزیر خارجه …

دیدار فواد حسین با سفیر آمریکا در مورد گفت و گوی قریب …

ماتیو تولر، سفیر آمریکا در عراق با فواد حسین، وزیر خارجه عراق دیدار و گفتگو کرد. … مثبت در زمینه های مختلف همکاری های دوجانبه میان بغداد و واشنگتن تأکید کرد.

دیدار فواد حسین با سفیر آمریکا در مورد گفت و گوی قریب … – …

دیدار فواد حسین با سفیر آمریکا در مورد گفت و گوی قریب الوقوع بغداد و واشنگتن. ماتیو تولر، سفیر آمریکا در عراق با فواد حسین، وزیر خارجه عراق …

دیدار وزیر خارجه جدید عراق با سفیر آمریکا در بغداد – ایسنا

لطفا نظرات …

آمریکا با راهبرد «شراکت مثبت» در عراق به دنبال چیست؟ – …

داگلاس سیلیمان، سفیر وقت آمریکا اندکی پس از تشکیل دولت و در آبانماه … جای خود را به دیپلماتی داد که سابقه ماموریت در صنعا، قاهره، بغداد، کویت و ریاض را داشت. … بود که نتوانست به آمریکا سفر کرده و با مقامات واشنگتن دیداری داشته باشد. … در اهمیت این رویداد همین بس که صدام حسین به بهانه عقد همین قرارداد جنگ …

وزیر خارجه عراق رایزنی با آمریکا را در راستای تبیین روابط …

وزیر خارجه عراق در نخستین اظهار نظر درباره دور جدید رایزنی و گفت و گو با آمریکا، آن را در راستای تبیین چارچوب روابط با واشنگتن دانست، … اعلام کرد که «فواد حسین» در دیدار با «متیو تولر» سفیر آمریکا در بغداد، گفت و … تمامی تمهیدها را برای شروع گفت و گوی راهبردی با آمریکا تکمیل کرده است.

دیدار وزیر خارجه جدید عراق با سفیر آمریکا – روزنامه دنیای …

منابع خبری از دیدار سفیر آمریکا در بغداد با وزیر امور خارجه جدید عراق خبر … طبق این بیانیه، فؤاد حسین در جریان این دیدار تأکید کرد که گفت‌وگو با واشنگتن … مقدمات لازم برای آغاز دور گفت‌وگوهای راهبردی با آمریکا تاکید کرد.

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر