UALS

خودروهای غیر بزرگراهی

خودروهای غیر بزرگراهی – توسن

خودروهای غیر بزرگراهی: کامیون های معدن و ماشین آلات ساختمانی، بسیار سنگین تر از کامیون های H20 هستند | فشار ناشی از بار زنده در مورد خودروهای غیر بزرگراهی.

آیا ورود کامیون به بزرگراه‌های جنوب اصفهان ممنوع می‌شود؟ – ایرنا

قیچی کردن چهار تریلی در یک روز بارانی در بزرگراه‌های جنوب … حمل و نقل و تردد خودروها در جنوب کلانشهر اصفهان به‌طور عمده از چند بزرگراه از … تدابیر ایمنی و پدافند غیر عامل لازم است که محورهای کمکی برای آن ایجاد شود.

تنها بزرگراهی که هیچ ماشینی از آن نمی گذرد! (+عکس) – …

185 از یک …

اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی از هفته آینده آغاز می‌شود – …

… مهلت ثبت نشدن تخلف خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین‌های سطح شهر اصفهان، معابر بزرگراهی و مأموران در سطح استان به زودی به پایان می‌رسد.

برخورد قانونی با رانندگان خودروهای بدون معاینه فنی از ۱۵ … – …

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: رانندگان خودروهای بدون معاینه فنی … معاینه فنی خودروها توسط ماموران، دوربین های سطح شهر و معابر بزرگراهی …

“HOV”؛ لاینی برای خودروهای غير تك‌سرنشين | پویش مردمی …

“HOV”؛ لاینی برای خودروهای غير تك‌سرنشين … در اين خطوط فقط اتوبوس‌ها، ميني‌بوس‌ها يا ون‌هاي مسافربر، اتومبيل‌هاي غير تك سرنشين مي‌توانند تردد كنند. اين خطوط از طريق دوبين‌هاي ترافيكي … ایجاد بزرگراه‌های دوچرخه در پایتخت دانمارک. شنبه, ۲۵ آذر …

ادامه جلوگیری از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرها | …

ادامه جلوگیری از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرها | انسداد برخی راه‌ها با نیوجرسی. رئیس پلیس راهور … فقط اجازه ورود به آن شهری را دارد که پلاک خودرو مربوط به آن شهر است. … ترافیک به معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت بازگشت …

خودروهای فاقد معاینه فنی از ۱۵ اردیبهشت جریمه می‌شوند – …

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: خودروهای فاقد … معاینه فنی خودروی خود و تمدید یک ساله آن کنند در غیر این صورت جریمه آنها ثبت خواهد شد. … فنی توسط ماموران و دوربین‌های سطح شهر و معابر بزرگراهی ثبت نمی‌شود.

آیین نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی – مرکز پژوهشها

2 ـ خودروهای خدمت: خودروهای سواری غیر عمومی شهری و بیابانی مورد استفاده مقامات مجاز ماده (3) این … تردد آنها در جاده‌ها و بزرگراه‌های کشور به موجب قسمتهای (الف) و (ج) بند (5)

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر