UALS

بیش‌از ۷میلیون بیمار کرونایی در جهان وجود دارد

بیش‌از ۷میلیون بیمار کرونایی در جهان وجود دارد – اقتصاد آنلاین

۱۹ در دنیا به ۴۰۶ هزار و ۱۹۵ نفر رسیده و تاکنون ابتلای هفت …

شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان از مرز سه میلیون نفر …

میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کشنده کرونا به بیش از ۲۱۱ هزار نفر رسیده … فهرست قرار دارد و بیشترین رقم بیماران و قربانیان را ثبت کرده است.

بیش از 640 هزار بیمار کرونایی در جهان بهبود یافتند

تاکنون 640 هزار و 107 مبتلا به ویروس کرونا در جهان بهبود یافته و از … از این بیماران جان باخته و درمان یک میلیون و 634 هزار و 264 نفر دیگر ادامه دارد.

بیش‌از ۷میلیون بیمار کرونایی در جهان وجود دارد|اقتصاد آنلاین

پویشگر: خبرپو.

ماجرای خبری داغ و جنجالی درباره آمار‌های کرونا در ایران/ چند …

ماجرای خبری جنجالی درباره آمار ابتلا به کرونا در ایران/ چند درصد جمعیت کشور به … به ازای هر بیمار شناسایی شده در آمریکا ۴۰ مورد شناسایی نشده وجود دارد و درباره کووید … در دنیا ابتلای بیش از ۳۰ درصد جمعیت یک کشور به کرونا را نشان نمی‌دهد. … تا کنون با درصد خطایی ،مبتلا شده اند تا کنون ،یعنی حدود ۷میلیون نفر.

آمار بیماران مبتلا به کرونا در هرات به ۳۸۶۶ نفر افزایش یافت

آمار بیماران مبتلا به کرونا در هرات به ۳۸۶۶ نفر افزایش یافت … شدن این تعداد، شمار مبتلایان به این بیماری در ولایت هرات، به ۳۸۶۶ تن رسیده است. … برنامه های «اشرف غنی» در هلمند پس از حمله راکتی به گونه عادی جریان دارد … آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۷میلیون نفر گذشت … بیش از ۲۰۰ هزار کودک در فراه واکسین پولیو می‌شوند

شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ از یک میلیون نفر فراتر …

کپی رایت AP … از این تعداد حال بیش از ۲۱۰ هزار بهبود یافته است. … همچنان وجود دارد، متخصصان می‌گویند هنوز جهان و کشور ما به پیک بی …

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر