UALS

اعتراضات علیه نژاد پرستی بازی های ویدئویی را تحت تاثیر قرار داد

اعتراضات علیه نژاد پرستی بازی های ویدئویی را تحت تاثیر …

اعتراضات علیه نژاد پرستی بازی های ویدئویی را تحت تاثیر قرار داد … از کمپانی های بازی‌سازی به سیاه‌پوستان تحت حمایت خیریه ها کمک مالی …

راهپیمایی‌های بزرگی علیه نژادپرستی در آمریکا برگزار شد – BBC

در ادامه اعتراضات به مرگ جورج فلوید هنگام بازداشت توسط پلیس، واشنگتن روز شنبه شاهد تظاهرات هزاران نفر علیه نژادپرستی و خشونت پلیس بود. … مامور پلیس زانویش را برای نه دقیقه بر گردن او که روی زمین دراز شده بود فشار می داد. … می گویند که میراث برده‌داری همچنین زندگی اجتماعی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.

درگیری پلیس لندن با تظاهرات کنندگان ضد نژادپرستی …

به گزارش مشرق، مردم شهر لندن روز شنبه در اعتراض به بی‌رحمی‌ها و … پلیس لندن با تظاهرات کنندگانی که علیه نژادپرستی شعار می‌دادند درگیر شد. … پس از مرگ فجیع جورج فلوید بر اثر خشونت افسر سفیدپوست، شهرهای … عکس/ تولد لاک پشت های پوزه عقابی … توافق ائتلاف اوپک برای تمدید قرارداد کاهش تولید نفت …

کمک یک میلیون دلاری یوتیوب برای مبارزه علیه نژادپرستی

یوتیوب که تحت مالکیت آلفابت قرار دارد، با انتشار توییتی در … مقابله با انتشار هرگونه ویدئوی حاوی محتوای نژادپرستی علیه جنسیت، سن، مذهب و . … بازی در بازار خودرو … داد تا همبستگی خود را برای مبارزه علیه نژادپرستی و خشونت نشان دهد. … از بدشانسی سرخپوشان تا خوش شانسی آبی های پایتخت در این هفته.

ادامه شورش علیه نژادپرستی در آمریکا | رادیو زمانه

اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاهان، در ایالات متحده آمریکا ادامه دارد و خبرگزاری‌ها … خبری اعلام کرد ده‌ها نفر را دستگیر کرده و به دستگیری معترضان ادامه خواهد داد. … چندی پیش فاشیست المانی با شکیک گلوله به جمجمه های ده جوان خارجی انها را … در حال افول است, اما سیاستهایش کماکان تمامی جهان را تحت تاثیر قرار می دهد.

شورش بزرگ/ این روزها كه آمریكایی‌ها در خیابان‌‌ها به نژادپرستی …

شورش بزرگ/ این روزها كه آمریكایی‌ها در خیابان‌‌ها به نژادپرستی اعتراض می‌كنند … را نقد كرد و زیر سئوال برد و بعد در فیلم «ما» این روند را به شكل افراطی ادامه داد. … را در آمریكا تحت تأثیر قرار می‌دهد متنی شگفت‌انگیز، تأثیرگذار و تاریخی به‌جا گذاشت. … بالدوین كه در دهه‌ی ۶۰، خشونت بی‌حدوحصر علیه سیاهان را دیده، ترور …

جایگاه تظاهرات سیاه‌پوستان در آثار هالیوود – خبرگزاری دانشجو

گزارشی از بررسی نژادپرستی در سینمای آمریکایی؛ … تظاهرات گسترده‌ای علیه نژادپرستی توسط سیاه‌پوستان شکل گرفت. … طرفی روح و روان شهروندان سفیدپوست آمریکایی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. … شهروندان سیاه‌پوست بوده که هم‌نشینی سیاه و سفید در آمریکا، یک قرارداد … دوره های آموزشی ضمن خدمت کارمندان دولت!

فوران احساسات ضد نژادپرستی در آمریکا/ اعلام حکومت نظامی در …

فوران احساسات ضد نژادپرستی در آمریکا/ اعلام حکومت نظامی در ۲۵ شهر … بعد از«مالکوم ایکس»، آمریکا گرفتار اعتراضات گسترده ضد نژادپرستی … نژادی علیه سیاه پوستان در آمریکا انجام داد و در آن زمان به موفقیت های نیز … و به طور نامناسبی جوامع اقلیت را تحت تاثیر قرار داد؛ در واقع به این حس … بازی در کار نیست!

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر