UALS

آمار کرونا در کشور؛ تعداد روزانه فوتی‌ها افزایش یافت

آمار کرونا در کشور؛ تعداد روزانه فوتی‌ها افزایش یافت – فرارو

۱۹ در کشور شناسایی شده است، گفت: مجموع …

آخرین آمار قربانیان کرونا در ایران سه شنبه 23 اردیبهشت …

در طول 24 ساعت گذشته در 14 استان ایران موارد فوتی وجود نداشته است. … 1.481 بیمار جدید طی یک روز گذشته به 110.767 نفر افزایش یافت.

توقف مرگ ناشی از کرونا در چین علیرغم افزایش آن در سطح جهان …

براساس آخرین آمار پایگاه اطلاعاتی «ورلدومتر»، تاکنون 280 هزار و 880 نفر در … نرخ روزانه افزایش تعداد موارد ابتلا در این کشور 5.5 درصد بوده و در 42.4 درصد … نفر در اسرائیل بر اثر کرونا فوت کرده و 11376 بیمار هم بهبود یافته اند.

کرونا در ایران: برای اولین بار پس از هفتاد روز موارد فوتی به …

وزارت بهداشت ایران اعلام کرده که در شبانه روز منتهی به بیست و هفتم … آمار رسمی کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان در ۲۴ ساعت اخیر باز هم افزایش یافت.

آخرین و جدیدترین آمار مبتلایان و بهبود یافتگان ناشی از …

احسان پور با ابراز تاسف از فوت ۱۸ مورد جدید ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته … در مجموع شمار متوفیان ناشی از این بیماری به ۶۱۳ مورد افزایش یافته است. … جزییات آمار تفکیکی مبتلایان کرونایی ۱۳ خرداد ماه ۹۹ استان خوزستان … لازم به ذکر است که تا روز گذشته آمار مبتلایان خوزستان ۱۵۹۸۸ بیمار، بهبود یافته و …

کاهش ۳۲ درصدی فوت مبتلایان کرونا در تهران – روزنامه دنیای …

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش ۳۲ درصدی آمار مرگ و میر بیماران کرونایی در تهران خبر داد. … 32 درصدی آمار مرگ و میر بیماران کرونایی نسبت به روز گذشته خبر داد. … از افزایش در آمارها، رعایت مواردی که باعث تقلیل شیوع بیماری و آمار … زالی: ترافیک مناطق مرکزی تهران ۷۵ درصد افزایش یافته …

آمار روزانه کرونا دوباره ۴ رقمی شد/۷۹۳۹۷ نفر بهبود یافته اند …

سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به روند رو به افزایش بهبودیافتگان بیماری کرونا در کشور، به ارائه تازه ترین آمار ابتلا و فوتی های ویروس کووید …

آمار فوتی‌ها میزان آمادگی کشورها برای کنترل بیماری کرونا را …

آمار فوتی‌ها میزان آمادگی کشورها برای کنترل بیماری کرونا را نشان می‌دهد … دکتر سید محمد جزایری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اگر لوازم … در نتیجه تعداد بیماران افزایش می یابد، باتوجه به اینکه فوتی ها تقریبا … در چین به ۱۷ درصد رسید، ولی الان این میزان به کمتر از ۴ دهم درصد کاهش یافته است.

ٖآمار رسمی کرونا؛ افزایش تعداد جان‌باختگان با وجود صفر …

ٖآمار رسمی کرونا؛ افزایش تعداد جان‌باختگان با وجود صفر بودن آمار فوت در ۱۵ استان … با وجود این سخنان، آمار جان‌باختگان روزانه کرونا نسبت به روزهای پایانی … وزارت بهداشت ایران، اعلام کرد موج فعلی کرونا در این کشور موج اول بیماری است و … تعزیری که در آن مجازات زندان برای برخی از جرایم کاهش یافته را تایید کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر